BAJECZNIE - Robin z Polski - komiks nie- polityczny

PISSK - partia pisku a może i histerii

Państwo Lechitów – kto jest kim w naszym kochanym nadwiślańskim kraju – partie rządzące: PISSK - partia pisku a może i histerii

Szeryf Prezes Mroczny

PISSK – historyja tej partii jest banalnie prosta, wywodzi się ona ze starożytnego Rzymu, gdzie jak głosi legenda były dwie pary bliźniaków. Jedna z nich zobaczywszy wilczycę – założyła Rzym, a druga zobaczywszy wilczycę uciekła tłumacząc, że biegnie po księżyc i dotarła aż nad Wisłę. Biegnąc krzyczeli dziwne wyrazy, które tutejsi woje zrozumieli jako: „pissk”. Ponoć biegnąc piszczeli, że aż Smok uciekł do groty pod Wawelem. No i tak już zostało - PISSK.

Warto dodać, że organizacja PISSK jest potężna, włada czarną magią i nawet jeden raz tak strasznie zaczarowała Lachów i Polan, że dostała się do władzy. Na nieszczęście dla siebie, tak wiele osób zamknęła w lochach i ponoć tam torturowała, że lud zrzucił przy pomocy Robina zwanego Donkiem jarzmo Wielkiego Szeryfa. Warto wiedzieć, że od tego czasu Szeryf każe się nazywać Prezesem, aby lud przestał kojarzyć go z prześladowaniami łapówkarzy, złodziei, lekarzy i paru tam jeszcze tym podobnych profesyi.

 

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos