BAJECZNIE - Robin z Polski - komiks nie- polityczny

SLDP Sobie Ludu Dobrze Przypomnij

 

SLDP Sobie Ludu Dobrze Przypomnij – nazwa partii nawiązuje do przemocy zawżdy stosowanej, podkreślając, że znowu tak kiedyś może być.

 

SLDP Sobie Ludu Dobrze Przypomnij

Lechosław Miler SLDPSLDP - ta starodawna partyja pamięta jeszcze mroczne czasy wielkiego chaosu i mroku. Swoją drogą z mroku, to może wyjść się udało, ale chaos w państwie lechickim jakby się ciągle pogłębiał. Właśnie na tym bazuje SLDP – na chaosie i mroku. A jej mroczny przywódca Miły Lachosław, wbrew nazwie wcale nie jest taki miły.

A co do chaosu, próbuje wspólnie z przywódcą Ruchą Pałą tak najarać Lechitów głupotami i kopiącym ziołem, że jak sam głośno powtarza: „Gdy dym opadnie – władza będzie znowu moja”. Znowu, gdyż już w Mrocznych zamierzchłych czasach władał krainą nadwiślańską. A i potem, gdy mrok opadł znowu wspólnie z Kwaśnym Alioszą rządził kilka lat Lechitami. A jakie to były czasy dla lechickich browarów i fermentowni alkoholi! Sam Kwaśny Aliosza pokazywał ile prawdziwy Lach i Polanin powinni wypić. A pił tak dużo i często, że za granicami okoliczni władcy bali się go już przyjmować, bo nie mieli wystarczających zapasów mocnych trunków. A byle czego, tzn. słabego on nie pił!

 

 

Zobacz w menu podobne artykuły do: SLDP Sobie Ludu Dobrze Przypomnij

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos