Geje, lesbijki – równouprawnienie homo i hetero a tradycyjny model rodziny

Geje, lesbijki – równouprawnienie homo i hetero a tradycyjny model rodziny

Mąż – płci męskiej plus żona płci żeńskiej plus dzieci – tak widzę rodzinę. Staroświecko widzę rodzinę? Może staroświecko, a może tradycyjnie widzę rodzinę. Nie mówię, że mam monopol na wiedzę, ale mam prawo mieć swój własny punkt widzenia. Nie mam nic przeciwko osobom o orientacji homo, ale nie wydaje mi się, abym był gotów zaakceptować wychowywania przez nich dzieci, ani też obnoszenie się z ich innością, szczególnie w towarzystwie małych dzieci.

 

Geje, lesbijki – równouprawnienie homo i hetero a tradycyjny model rodziny

Postanowiłem o tym napisać tylko dlatego, że najwyraźniej w ostatnich miesiącach osoby o podobnym do mojego - punkcie widzenia - co do zagadnienia ” Geje, lesbijki – równouprawnienie a tradycyjny model rodziny” są zmarginalizowane, nie daje się im dojść do słowa, Tymczasem nasze najpopularniejsze media pokazują frustratów typu Pani poseł walcząca dość chamsko z lesbijkami, gejami i równouprawnieniem czy podobna jej niejednokrotnie część polskiej prawicy. Natomiast nie pokazuje się zwykłych szarych ludzi, którzy w naszym tradycyjnym kraju z jednej strony są tolerancyjni, tzn. akceptują różnorodność poglądów na temat płci, ale z drugiej strony nie akceptują burzenia świata i tradycji budowanych poprzez wieki.

 

Geje, lesbijki – równouprawnienie homo i hetero a tradycyjny model rodziny

Żeby było jasne, nie popieram sposobu postępowania Pani poseł, ale też domagam się RÓWNOUPRAWNIENIA także dla tych, którzy mają poglądy NIEMODNE – podobne do moich. Nie chcę walczyć ani z gejami ani z lesbijkami, ani też np. z osobami posiadającymi haremy. Pragnę tylko im zwrócić uwagę, że nie są oni z "mojej bajki". Natomiast wiem, że nie jestem gotów na związki inne niż – zacytuję ponownie: Mąż – płci męskiej plus żona płci żeńskiej plus dzieci – tak widzę rodzinę.

 

P.S. - Geje, lesbijki – równouprawnienie homo i hetero a tradycyjny model rodziny

FACETOKOBIETA z brodą - to także nie moja bajka, ale nie mam siły - chwilowo - komentować mężczyzny i kobiety z brodą ;).

 

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Geje, lesbijki – równouprawnienie homo i hetero a tradycyjny model rodziny 

Grupa: 
Not a group

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos