Ustawa śmieciowa zasady segregowania śmieci nieudolność urzędników segregacja śmieci

Ustawa śmieciowa zasady segregowania śmieci a nieudolność urzędników segregacja śmieci

Trudno zrozumieć zasady śmieciowe: segregowanie śmieci, wygórowaną odpowiedzialność za brak segregowania, itd. Ale jeszcze trudniej zrozumieć zasady rządzące polskimi urzędami i urzędnikami. Kilkadziesiąt miesięcy miały władze samorządowe na przygotowanie stosownej dokumentacji, w tym przetargowej na segregację śmieci. A mimo to duża część urzędników nie wyrobiła się!! I segregacja śmieci legła w gruzach ;).

Ustawa śmieciowa zasady segregowania śmieci a nieudolność urzędników segregacja śmieci

I jak słyszę teraz utyskiwania urzędników i tłumaczenia, że się nie wyrobili z dokumentami śmieciowymi z powodu .. Ustawa śmieciowa zasady segregowania śmieci a nieudolność urzędników

Kurcze! A kogo obchodzi z jakiego powodu? Dlaczego oni mogą się spóźniać, olewać swoją robotę, a tymczasem przedsiębiorca, gdyby spóźnił się z jakąkolwiek dokumentacji w stosunku do urzędów miałby duże problemy, a za tak poważne nazwijmy to: „niedociągnięcie śmieciowe” – przedsiębiorca zostałby przez urzędy „puszczony w skarpetkach”.

Ustawa śmieciowa zasady segregowania śmieci a nieudolność urzędników segregacja śmieci

Pozostaje pytanie: Gdzie jest równość w prawie? Dlaczego przedsiębiorca odpowiada za wszystkie swoje czyny, a urzędnicy niejednokrotnie mają wszystko głęboko w d.. ie i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności?

Wiem, wiem w tym kraju takie pytania, są jedynie retorycznymi, ale może kiedyś, wreszcie dojrzejemy do normalności, także tej śmieciowej ..

 

Zobacz podobne artykuły do: Ustawa śmieciowa zasady segregowania śmieci a nieudolność urzędników segregacja śmieci

Grupa: 
Not a group

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos