Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku

Czerwiec 2013, wizyta na plaży nad Morzem Bałtyckim, w Sopocie, kilkaset metrów od molo sopockiego, wypoczynek, radość? Nie do końca, ale po kolei.

Najpierw wielkie oczekiwanie, przecież bardzo dawno nie byłem na plaży nad naszym polskim morzem bałtyckim. Ciekawe jak będzie nad morzem, na plaży, w Sopocie, wypoczynek? Plaża: żółty piasek; woda: błękitna lekko pachnąca .. morzem. A Sopot: słońce, czystość, spokój, .. Eeech, rozmarzyłem się o tym morzu, plaży, piasku, czystości, Sopocie, itd. Iiii, co z tym morzem, plażą i wypoczynkiem w Sopocie?

 

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku?

Kiedy dotarłem na plażę w Sopocie niedaleko molo, już po kilku chwilach doznałem najpierw zdziwienia, a potem im bliżej byłem molo sopockiego, tym bardziej byłem w .. szoku! A o wypoczynku nie było mowy!

Morze: brudna, śmierdząca woda, właściwie szambo. Czy to jest morze bałtyckie? Nieco inaczej zapamiętałem Bałtyk ..

Plaża: brud, smród i psie kupy. Wielkie psie kupy na plaży sopockiej, kilkaset metrów od molo!

 

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynkuzdjęcie: Sopot, plaża niedaleko molo sopockiego, nad morzem bałtyckim

 

Woda morska uderzająca w brzeg sopockiej plaży, a właściwie gnojówka wylewająca się na brzeg na plażę sopocką! Zobacz na zdjęciach: gnojówka uderzająca w brzeg plaży obok molo w Sopocie, brudne oblepione morskim brudem mewy. Czy one są w stanie jeszcze polecieć? Z tym morskim brudem na piórach?

Nie wiem czy mewy odlecą z plaży Sopockiej przy molo, znad bałtyckiego morza, ale wiem, że nie mam ochoty wrócić ponownie nad morze bałtyckie. A może w innych częściach morza bałtyckiego i jego plaż jest lepiej? Jeżeli tak przyślijcie zdjęcia i opisy, może je umieścimy, a może odwiedzimy. Przykro mi, że robię antyreklamę naszemu polskiemu morzu bałtyckiemu, że znęcam się nad plażą leżącą przy molo sopockim. Ale może ten artykuł spowoduje, że jak pojadę kolejny raz zobaczyć molo w Sopocie, plażę morską nad Bałtykiem, to zastanę plażę moich marzeń z może nie krystaliczną, ale chociaż nie śmierdzącą wodą? Zwracam się do rządzących w Sopocie i okolicy – zróbcie coś, albo my turyści damy Wam czerwoną kartkę i skończycie gorzej niż polska reprezentacja w meczu z Ukrainą czy Mołdawią.

 

Zobacz podobne artykuły w menu do: Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku

Grupa: 
Not a group

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos