Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, opozycja

Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, opozycja

Połowa lutego 2013 roku, bezrobocie osiąga nieoczekiwanie wysoki szczyt, ile to już – ponad dwa miliony bezrobotnych? Firmy padają, te co jeszcze funkcjonują - jedna po drugiej planują i przeprowadzają zwolnienia, kolejne dziesiątki bezrobotnych. Pracy nie ma .. Praca czeka co najwyżej za granicą. Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, urzędnicy rządzący, opozycja a bezrobocie Taka sensowna praca, za sensowne zarobki. Ale dlaczego mamy się dziwić przedsiębiorcom, że kiepsko płacą i zwalniają pracowników, skoro politycy nie robią prawie nic, aby poprawić warunki prowadzenia firm w Polsce?

Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, opozycja

 

A tym czasem czym zajmuje się tzw. klasa rządząca? Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, urzędnicy rządzący Jedni ciągle żyją w epoce smoleńskiej, inni uporczywie walcząc ze samym sobą o stołki, rozwalają od środka swoje zaplecze. Może zmienimy jeszcze jedną Panią wicemarszałek? A może wyjdziemy na ulice przed Pałac Prezydencki – pomanifestować? A może wsiądziemy do samochodu i w zielonych barwach koniczynki pojedziemy bez prawka przez kraj, łamiąc wszelkie zasady? A może - idźmy dalej, weźmy autokar i jedźmy w Polskę. Pogadamy z biedakami, pokażemy im, że warto na nas głosować. Albo zaszalejmy – skupmy uwagę pospólstwa na związkach partnerskich. Podyskutujmy na temat wychowywania dzieci przez gejów i lesbijki! Albo wiem, już wiem powołajmy kolejnego premiera – prawie premiera, grunt, żeby miał tytuł profesorski i w miarę mądrze gadał. A może .. Eeeech ..

Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, opozycja

Hej. Rządzący! Czy aby Wasze działania wpływają na rozwiązywanie problemów zwykłych szarych ludzi? Bezrobotnych Polaków? Czy pomagają w prowadzeniu firm, w zwiększaniu zatrudnienia? Czy kiedykolwiek pomyśleliście o tym, żeby nie bić piany na mównicy tylko wreszcie zrobić coś dla Polaków? A może dla odmiany przestalibyście się żreć między sobą i zaczęlibyście rządzący i opozycja współpracować? Przecież bierzecie za to nasze ciężko zarobione pieniądze, czyż nie??

 

Zobacz w menu podobne artykuły do: Czym się zajmuje władza: politycy, rządzący, opozycja

Grupa: 
Not a group

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos