Premie urzędnicy biorą z naszych podatków a w kraju bida aż piszczy

Początek roku - premie urzędnicy biorą, bo to czas nagradzania - elity - polskich urzędników, im wyżej stoją w hierarchii i im bliżej Warszawy - tym więcej dostają - prym wiodą (jak na razie): marszałkowie, urzędnicy NFZ (a jakże - a niech staruszek czeka 3 lata na operację biodra - może nie dożyje, a my weźmy sobie kasę). I gdzi tu sprawiedliwość? Ja bym nawet powiedział prawo i sprawiedliwość :). Ale my z prowincji możemy tylko sobie pogadać, a oni tam w "warszawce" i paru jeszcze innych światowych miejscach - swoje zapewne wezmą. Bo co obchodzi urzędnika los szarego Polaka? Grunt, żeby jemu na premię starczyło.

 

Premie urzędnicy biorą z naszych podatków a w kraju bida aż piszczy

Choć tak po prawdzie, to "grzmocę" słownie typowych "górnych" urzędników, a należałoby jeszcze wspomnieć o przywilejach całych mas, które z naszych podatków są utrzymywane: lekarzy, górników, nauczycieli, mundurowych, kolejarzy, kogoś pominąłem? Na pewno jeszcze niejeden się znajdzie, aby kasę z jakiejś państwowej fundacji wyprowadzić. Ale czemu to się dzieje z moich podatków? Ja mam dość darmozjadów a Wy?

 

P.S. - Premie urzędnicy biorą z naszych podatków a w kraju bida aż piszczy

A pomijając podatki - Panie i Panowie - urzędnicy z NFZ wstydździe się! Pobrane premie, to co najmniej kilkadziesiąt nieuleczonych dzieci, dzieciaczków, i jak się teraz czujecie ??

 

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Premie urzędnicy biorą z naszych podatków a w kraju bida aż piszczy

Grupa: 
Not a group

Struś Inteligent o związkowcach i politykach

Struś Inteligent o związkowcach i politykach poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos
 

Prezes Jarek zaginął- humor Okiem Strusia

Struś Inteligent o Prezesie Jarku poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos