Smoleńsk katastrofa tragedia zamach wypadek wybuch samolot jak było naprawdę?

Smoleńsk samolot katastrofa tragedia zamach wypadek wybuch jak było naprawdę ?

 

Smoleńsk katastrofa tragedia zamach wypadek wybuch jak było naprawdę

Chcesz poznać prawdę o Smoleńsku? Poczytaj w źródłach historycznych. Dowiesz się ile tragedii było w Smoleńsku, jak bardzo cierpiała ziemia smoleńska. Wypadek? Zamach? Smoleńsk? A jakże! O tym także dowiesz się w źródłach historycznych, ale jak to było z tymi: wybuch, zamach i wypadek, po kolei ..

Smoleńsk samolot katastrofa tragedia zamach wypadek wybuch jak było naprawdę

Był piękny, bombowy, ale niezbyt wybuchowy czy nawet pogodny, a więc nawet brzydki dzień. Samolot wzbił się a potem spadł. Jak to w wypadku czy zamachu - zginęło sporo ludzi. Nawet bym powiedział, że zginęło dużo ważnych osób. No bo zamach to zamach, a wypadek to wypadek. Zaraz, zaraz, napisałem zamach? Ano tak, miałem wszystko wyjaśnić, a tutaj plączę się we własnych zeznaniach. Taki wypadek przy pracy. Chodzi mi o mój wypadek, że tak powiem: zamachowy lapsus językowy.

Smoleńsk samolot tragedia zamach wypadek wybuch - politykowanie

Wróćmy do tematu, bo jak zwykle nieco się zagolopowałem skupiając na sobie, jak już napisałem taki zamachowy wypadek przy pracy. Skupianie się na sobie? Hmm. Dobra cecha! Dla bombowego polityka, nie takiego z przypadku czy też wypadku, ani nie dla wybuchowego. Może kiedyś wystartuję? … Nieee! W życiu! I znowu muszę wracać do początku, przypomnę, że piszę o tragedii, wybuchu, wypadku i ich podłożu historycznym? A może nie. Chyba już się nico pogubiłem …

Zacznijmy od nowa. Był piękny … nie zaraz, zaraz, to już było. Więc sięgnijmy od razu do źródeł historycznych:

„Ponad 130 lat temu w Smoleńsku wydarzyła się wielka tragedia. W wypadku samolotu, o który wielu obwiniało Rosjan, zginęło wielu znamienitych ludzi. W kilka lat po katastrofie, w ubiegłym wieku podejrzewano, że samolot eksplodował w powietrzu w wyniku wybuchu, spotęgowanego przez sztuczną mgłę. A jak było naprawdę w tragedii smoleńskiej? Czy to był wybuch czy zamach czy też po prostu wypadek? Zapraszam do lektury ostatecznych ustaleń poczynionych na początku XXII wieku …”

PODSUMOWANIE: Smoleńsk katastrofa jak było naprawdę

Podsumowując: chcesz znać prawdę o tragedii w Smoleńsku? Zamach, wybuch, nieszczęśliwy zbieg okoliczności, wypadek lotniczy? Zapraszam do najnowszych ustaleń historycznych z … połowy XXII wieku. Spoko, nie przejmuj się, to tylko jeszcze drobnych 100 lat z hakiem. A może i więcej?

 

 

Zobacz podobne newsy do: Smoleńsk katastrofa tragedia zamach wypadek wybuch jak było naprawdę

 

Europejskie stereotypy Polak Niemiec Rusek Czech - stereotypy na wesoło :).

Europejskie stereotypy - stereotypy o mieszkańcach UE i stereotypy o krajach Unii Europejskiej - stereotypy na wesoło :). poswojsku.com.pl oraz na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos