Siódma planeta - Powieść Science Fiction opis

spis tematów tomu I powieści

„Oko za oko” takie jest prawo mojego ludu,
Wówczas nie muszę szanować życia cudu.

książka zawiera 123 strony, format nieco mniejszy od A4

dostępna już w 2018 roku

Na pięknym dywanie z kwiatów zakończyła się ich ostatnia droga,

Dla całej ludzkości we wszechświecie niech to będzie przestroga.

Powieść - książka science fiction: "SIÓDMA PLANETA"

Polityka, sprawy bieżące - nie wszystkich interesują. Jeżeli do nich należysz i chcesz poczytać, ale masz dość naszego krajowego codziennego grajdołka spróbuj powieść Science Fiction: Siódma Planeta

Seria wydawnicza:

MAGOWIE, HERMONI I LUDZIE

Święte Zasady Życia

TOM I

SIÓDMA PLANETA

ostatni Władca Magii

Siódma planeta powieść science fiction

SIÓDMA PLANETA PROLOG

ostatni Władca Magii

STARODAWNY PROLOG

przebudzenie jestestwa

PRZYMIERZE DĘBOWEGO STOŁU

trudne początki

OPOWIEŚĆ KLEOSA

zagłada Faron

BIAŁY MNICH

pogromca wampirów

HERMON A WAMPIRY

starzy przyjaciele

CZŁOWIEK

życie dla życia

SIÓDMA PLANETA

tragedia Merlina

 


 

MAGOWIE, HERMONI I LUDZIE: Święte Zasady Życia

WPROWADZENIE

 

Żyjesz na Ziemi. A co wiesz na jej temat? Kto ją stworzył? Jaka jest jej prawdziwa, naturalna historia? Kto dba o bezpieczeństwo Twojej planety. Dlaczego ludzie pomimo swoich ułomności wciąż istnieją?

Niestety, okazuje się, że nic nie wiesz. Zupełnie nic. Ślepo wykonujesz polecenia, bo tak jest wygodnie i bezpiecznie. Rodzisz się, uczysz, kochasz, przekazujesz geny, umierasz. I ciągle nic nie rozumiesz.

Od najmłodszych lat „karmią” nas nieprawdziwymi informacjami, bzdurami powtarzanymi tak często, aby się nam wydawało, że są prawdziwe:

Kłamstwo powtórzone wystarczającą ilość razy, staje się prawdą!

Zapewne znasz te bzdury, ale zacytuję je ponownie:

na Ziemi żyły kiedyś dinozaury

człowiek powstał w wyniku ewolucji

małpy i ludzie posiadają wspólnych przodków

ludzie pochodzą od Adama i Ewy

2 + 2 zawsze równa się 4

podróż związana jest z pokonywaniem czasu i przestrzeni

zabijanie jest zawsze złe

dobro zawsze zwycięża

człowiek jest najbardziej inteligentną istotą na Ziemi

ludzie są dominującą rasą na Ziemi

Przeczytaj powyższe bzdury jeszcze raz. I pomyśl!

Już? Przeczytane? To pomyśl ponownie! Czy to wszystko może być prawdziwe? Masz wątpliwości? A więc nadszedł ten czas. Twój czas, aby poznać prawdę. Naturalną prawdę o jakiej nigdy nie usłyszysz w szkole ani w telewizji. Nie przeczytasz o niej w internecie czy gazetach, bo jest ukrywana. Garstka ludzi skrywa tajemnicę kryjącą się pod pojęciem:

 NATURALNA PRAWDA - NATURALNE MOCE - ŚWIĘTE ZASADY ŻYCIA

Ziemia jest jedną z największych planet wszechświata. Znajduje się na niej wiele wymiarów życia, istnienia i świadomości. My ludzie funkcjonujemy w jednym z nich. W tym najbardziej prymitywnym i strasznie ograniczonym. Niestety. Ogranicza nas nasze ciało, nasz umysł i nasza duchowość. Od kilku tysięcy lat próbujemy wyjść poza jedyny dostępny dla nas wymiar. Ale tych, którym się udaje, nazywamy zwykle wariatami. Śmiejemy się z nich i brniemy dalej w ziemską nicość i katastrofę. Bo właśnie do tego prowadzi nas przebywanie w tym najprymitywniejszym z wymiarów.

Obok nas, w alternatywnych wymiarach życia, istnienia i świadomości żyją inne istoty. Dobre czy złe? A jaki to ma znaczenie? Dobro jest względne. Zło jest względne. Ciemiężca, barbarzyńca może być bohaterem i wspaniałą, rodzinną istotą. Wystarczy znaleźć inny punkt widzenia. Sługa może stać się Panem, a Pan przestać istnieć.

Ludzie na Ziemi od lat dążą do samozagłady. Bezsensowne wojny, morderstwa, gwałty, grabieże. Niszczenie natury - istot żywych: zwierząt, roślin a przede wszystkim tej wspaniałej planety. To przecież nasze codzienne ludzkie życie. Zabijamy z byle powodu. Ropa, gaz, inna wiara, ładna kobieta. Czy to są wystarczające powody dla barbarzyńskich wojen? Dla człowieka każdy powód jest dobry.

Skoro ciągle dążymy do zagłady własnej rasy i całej planety, to dlaczego jeszcze istniejemy? Dlaczego ciągle chodzimy po wspaniałej Ziemi? Kto czuwa nad nami, niedołężnymi umysłowo i mentalnie istotami, mającymi się za galaktycznych geniuszy? Jeżeli boisz się odpowiedzi, naturalnych i prawdziwych odpowiedzi na trudne pytania, nie czytaj dalszej części tej powieści.

Jeżeli jednak pragniesz zrozumieć, zgłębiaj tajemnice, dąż do odkrycia naturalnej prawdy o Tobie. Tak! O Twojej własnej osobie:

„A za zrozumieniem bardzo często nadchodzi refleksja i zmiana własnych postaw.”

dalej ..