Co kontrolują urzędnicy w firmach jak uniknąć kontroli?

Co kontrolują urzędnicy w firmach porady jak uniknąć kontroli?

Nie, to nie będą porady na temat uniknięcia kontroli, nawet nie wskażę co kontrolują urzędnicy w firmach. Nie wskażę także żadnych konkretnych wytycznych ani urzędów: ministerstw finansów, środowiska, gospodarki? Urzędów skarbowego, ZUS, PIP, SANEPID, i cholera wie jeszcze jakich!

Bo i po co Wam jakiekolwiek rady drodzy przedsiębiorcy? Posłuchajcie ministra finansów! Już nigdy niczego nie unikniecie. Ani z rana ani z wieczora bo na udupienie Was zawsze dobra jest pora!

 

Co kontrolują urzędnicy w firmach porady jak uniknąć kontroli?

 

Co kontrolują urzędnicy w firmach jak uniknąć kontroli?Zgodnie z polskim prawem urzędnik jest przecież wyrocznią, sądem, sędzią (także we własnej sprawie), prokuratorem, oskarżycielem, itd. – jak coś pominąłem – dopisz sobie na mankiecie koszuli lub bluzki. Przecież oni się na nas wypinają

 

 

i wręcz zachęcają do zamykania firm, zwijania maneli (nie mylić z "meneli" :) ) i wypiep.. z tego szalonego kraju.

Co kontrolują urzędnicy w firmach porady jak uniknąć kontroli?

Jak tak słucham wypowiedzi urzędników i polityków, to ciągle się zastanawiam: Dlaczego prowadzę w tym kraju firmę? Jak można być aż tak głupim patriotą? Kontrole, straszenie kontrolami, straszenie straszeniem kontrolami i kontrolami poprzednich kontroli? Jeszcze trochę a uwierzę urzędnikom i sam będę traktował siebie i innych przedsiębiorców jako złodziei, łapówkarzy, kryminalistów, itd. Panowie politycy i rządzący – OPAMIĘTAJCIE SIĘ! Bierzecie kasę co miesiąc (nie małą) z naszych ciężko zarobionych pieniędzy, dlaczego nie potraficie i/lub nie chcecie tego zrozumieć?

 

Zobacz podobne artykuły do: Co kontrolują urzędnicy w firmach porady jak uniknąć kontroli?