Kiedy będzie lepiej czyli spóźnione działania antykryzysowe polityków i urzędników

Kiedy będzie lepiej? - Lepiej już było!

Zielona wyspa, rozwijająca się, dająca zatrudnienie, spokojną i godną pracę i płacę. O jakim Państwie mowa? No, na pewno nie o Polsce! Rządzący z Tuskiem na czele obiecywali nam zieloną wyspę – wyspę, którą omija kryzys.

 

Kiedy będzie lepiej czyli spóźnione działania antykryzysowe polityków i urzędników

Dotacje unijneTo był rok 2012. Wówczas należało ciąć stopy procentowe Panie Prezesie banku centralnego. Wówczas należało ruszać z inwestycjami drogowymi Panie Ministrze Nowak. Wówczas należało wdrażać pakiety antykryzysowe Panie premierze. Wówczas należało pomyśleć o kryzysie i zacisnąć pasa w wydatkach urzędniczo budżetowych Panie Rostowski, Pani Mucho i inni ministrowie.

 

Kiedy będzie lepiej? „MĄDRY POLAK PO SZKODZIE?” – nie zgadzam się z tym!

Zadufani w sobie politycy i urzędnicy, walczący między sobą o głupoty, paradujący w drogich zegarkach, wydający miliony na zbytki: ochroniarzy, premie, koncerty .. i Bóg jeden wie na co jeszcze wydają nasze ciężko zarobione pieniądze .. I zupełnie nie rozumieją, kto tak naprawdę im płaci, ale zrozumieją kto im płaci - tuż po najbliższych wyborach. Może wówczas będzie można powiedzieć, że są mądrzy poszkodzie? A kiedy będzie lepiej czyli spóźnione działania antykryzysowe polityków i urzędników

 

Kiedy będzie lepiej czyli spóźnione działania antykryzysowe polityków i urzędników

A teraz mamy czerwiec 2013 i co? Mamy spóźnione działania antykryzysowe polityków i urzędników! Bank centralny, rząd, ministrowie a nawet premier zdziwieni są skalą spowolnienia gospodarczego jak mówią. Ale co oni tam wiedzą! Pomylili się co do oceny przyszłej sytuacji, a teraz nawet nie zdają sobie sprawy jak się żyje na tzw. prowincji. U nas jest „KRYZYS”! A nie – „spowolnienie” Panowie i Panie rządzący. U nas premie dostają jedynie .. urzędnicy. No bo przecież oszczędzanie ich nie dotyczy. Kiedy będzie lepiej na prowincji?

 

zobacz podobne artykuły do: Kiedy będzie lepiej czyli spóźnione działania antykryzysowe polityków i urzędników