Dyrdymały czyli o tym co się w kraju dzieje

Polska - co się w kraju dzieje - kraina mlekiem i miodem płynąca, wszyscy są bogaci, mają na chleb i inne smakołyki, wszyscy mają pracę, nie ma bezrobocia ...

Czyżby coś się nie zgadzało? Skoro nie jest tak różowo, to dlaczego marszałkowie Sejmu (i inni urzędnicy także) biorą potężne premie finansowe? co się w kraju dzieje facet z łapówką Obiecałem sobie, że nie będę używał wulgarnych słów i zwrotów, więc dalej postępowania Pani Marszałek i reszty rządzących (a właściwie wydających naszą ciężko zarobioną kasę) nie będę komentował.

Dyrdymały czyli o tym co się w kraju dzieje

Teraz dowiecie się czegoś zupełnie strasznego: TAK, niestety głosowałem na Tuska i resztę PO! No ale co miałem zrobić? Na kogo zagłosować? Na Prezesa? Przecież nawet nie używam jego nazwiska, bo się obawiam czy ABW, wszechpolaków lub innych walczących zastępów na mnie nie naśle. No więc stało się oddałem głos na PO.

 

Dyrdymały czyli o tym co się w kraju dzieje

I jak tak sobie siedzę i patrzę na to co się dzieje - postanowiłem według zasady: "Aby ruszyć w drogę, trzeba zrobić pierwszy krok" - pisać tego bloga - dla Polski i Polaków, a także własnej frustracji z powodu otaczającej polityczno-społecznej sytuacji.

 

Zobacz podobne artykuły do: Dyrdymały czyli o tym co się w kraju dzieje