Naturalne Zasady Życia Wprowadzenia

Ostatni Władca Magii – Astilus, syn Wielkiego Maga Merlina oraz Starodawni Bogowie. Nieco już zapomniani, ale ciągle gotowi do stoczenia tej ostatniej bitwy o Naturę Wszechrzeczy. Już za chwilkę znajdziesz się we wspaniałym świecie fantazy, głęboko osadzonym w realiach ludzkości. Poznasz najważniejsze naturalne zagadnienia, związane z wieloma inteligentnymi rasami, ich planetami, problemami, osiągnięciami i tragediami. Dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć Ziemianin – człowiek oświecony. Pojmiesz Naturę Wszechrzeczy. Gdy podążysz za moimi kreatywnymi opisami, poznasz fabułę, która zaskakuje, inspiruje i skłania do refleksji o losach współczesnego Naturalnego Jestestwa. A czasami wręcz rozsadza granice tradycyjnie pojmowanych: wyobraźni oraz rzeczywistości. Szczególnie, gdy doznasz oświecenia i zrozumienia, że nasz świat jest jedynie małym ułamkiem tego, co potrafisz zauważyć własnym wzrokiem. Alternatywna rzeczywistość jest tuż obok Ciebie.

Magiczne historie Tomu I – łączą w sobie ludzką rzeczywistość z nurtami fantasy i fantastyki naukowej oraz nowoczesnej technologii. Uczucia, przekonania, różnorodność. Natura w pełnej krasie. Zabiorę Ciebie zupełnie blisko Twojego domu oraz bardzo, bardzo daleko – w kosmiczną przestrzeń zamieszkałą między innymi przez:

  • Magów Wibseract,
  • starodawne, inteligentne rasy typu Hermonianie,
  • Ludzi,
  • Wolkwiry,
  • Wampiry,
  • a nawet powstałe całkiem niedawno temu – rasy typu Mrony czy krwiożerczy Harpie.

Przygotowałem dla Ciebie, na końcu tej książki, opis ras oraz najważniejszych postaci występujących w powieści. Jeżeli chcesz, możesz od tego rozpocząć jej poznawanie. Być może wówczas będziesz mógł/ła łatwiej poruszać się po fabule powieści. Ale to tylko i wyłącznie Twoja decyzja J.

SIÓDMA PLANETA Galaktyki A Ludzie, to pierwszy tom powieści NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie. Całość historii zaplanowałem na co najmniej pięć fantastycznych woluminów. Każdy kolejny będzie kontynuacją poprzednich zdarzeń. Dlatego już teraz zapraszam do poznania niesamowitej historii Natury Jestestwa. Oczywiście rozpoczynając od Tomu I: SIÓDMA PLANETA Galaktyki i Ludzie.

Serdecznie zapraszam do zaczytania się w poniższej powieści.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego  naturalnego!

Dariusz Gołębiowski – autor serii:

NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie