Jaka pogoda będzie na święta prognoza pogody śnieg czy deszcz białe

Jaka pogoda będzie na święta prognoza pogody śnieg czy deszcz w święta białe święta

Jakie będą grudniowe święta? Najnowsza prognoza pogody na święta

Jaka będzie pogoda w święta - ! listopada, Wigilię, Boże Narodzenie, a jaka pogoda będzie w Sylwestra i w Nowy Rok? Zadajesz sobie pytanie związane z prognozą pogody? Świetnie trafiłeś/aś! Poznaj najnowszą i najdokładniejszą prognozę pogody "poswojsku". Poznaj tak dokładną prognozę pogody jak plany wydatków i przychodów rządowych. Nasza prognoza pogody spełni się na najbliższe święta, a jak nie na najbliższe to przyjmijmy, że przepowiadamy prognozę pogody na kolejne święta, a jak prognoza pogody nie spełni się na najbliższe święta, to może spełni się na kolejne święta ..

 

Jaka pogoda będzie na święta - prognoza pogody śnieg czy deszcz w święta - zdjęcie :)Jaka pogoda będzie na święta prognoza pogody śnieg czy deszcz białe

Najdokładniejsza prognoza pogody na święta - deszcz czy śnieg?

Obudziłeś/aś się w święteczny dzień. Są święta! Wychodzisz na zewnątrz, podnosisz głowę do góry i

jak woda spływa po twarzy - jest deszcz - święta mamy ciepłe i deszczowe, a jak

delikatne zimne płatki osiadają na brodzie - pogoda zimowa - śnieg, czyli białe święta, gdy

słoneczko świeci - pogoda zimowa lub pogoda letnia - zależy w czym wyszedłeś/aś na dwór :) - wróć do domu i przejrzyj się przed lustrem - dokonasz wówczas właściwej oceny pogody w święta :)

i ostatni wariant pogody na święta - uważaj! Jak coś Cię piep..nie po gębie - może to być grad (ewentualnie wredny sąsiad devil ) - wówczas szybko spierdzielaj pod dach :).

 

Jaka pogoda będzie na święta - prognoza pogody śnieg czy deszcz w święta - białe święta

No jak, czy już rozumiesz jak to jest z tą prognozą pogody na święta? Powiadam Ci, że łatwiej przepowiedzieć, jaka partia wygra wybory za rok niż jaka będzie pogoda w najbliższe święta.

Biorąc pod uwagę czas i przestrzeń jakie dzielą nas wciąż od świąt, potraktuj tę prognozę orientacyjnie i z lekkim przyrmużeniem oka lewego lub prawego :).

 

 

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Jaka pogoda będzie na święta - prognoza pogody śnieg czy deszcz w święta - białe święta