Magowie Hermoni Ludzie Święte Zasady Życia

MAGOWIE, HERMONI I LUDZIE

Święte Zasady Życia

powieść fantasy science fiction

magowie hermoni herosi powieść sci-fiction fantasy

TOM I

SIÓDMA PLANETA

Ostatni Władca Magii

 

 

Pokój i równość dla wszystkich ludzi

Wielu o tym marzy, walczy i się trudzi

Niestety nikomu się to jeszcze nie udało

Gdyż zbyt ułomne są ludzka dusza i ciało

Gdy bronisz świata tego prawdy i jasności

Nie możesz bać się zagłębić w ciemności

Fragment eposu magicznego:  ŚMIERĆ I CHWAŁA

Przekład i tłumaczenie z hermońskiego oryginału: Darek Gołębiowski

Pierwsze wydanie: 29.05.2543r., stolica Zjednoczonej Europy Warszawa

 


 

MAGOWIE, HERMONI I LUDZIE: Święte Zasady Życia

WPROWADZENIE

 

Żyjesz na Ziemi. A co wiesz na jej temat? Kto ją stworzył? Jaka jest jej prawdziwa, naturalna historia? Kto dba o bezpieczeństwo Twojej planety. Dlaczego ludzie pomimo swoich ułomności wciąż istnieją?

Niestety, okazuje się, że nic nie wiesz. Zupełnie nic. Ślepo wykonujesz polecenia, bo tak jest wygodnie i bezpiecznie. Rodzisz się, uczysz, kochasz, przekazujesz geny, umierasz. I ciągle nic nie rozumiesz.

Od najmłodszych lat „karmią” nas nieprawdziwymi informacjami, bzdurami powtarzanymi tak często, aby się nam wydawało, że są prawdziwe:

Kłamstwo powtórzone wystarczającą ilość razy, staje się prawdą!

Zapewne znasz te bzdury, ale zacytuję je ponownie:

na Ziemi żyły kiedyś dinozaury

człowiek powstał w wyniku ewolucji

małpy i ludzie posiadają wspólnych przodków

ludzie pochodzą od Adama i Ewy

2 + 2 zawsze równa się 4

podróż związana jest z pokonywaniem czasu i przestrzeni

zabijanie jest zawsze złe

dobro zawsze zwycięża

człowiek jest najbardziej inteligentną istotą na Ziemi

ludzie są dominującą rasą na Ziemi

Przeczytaj powyższe bzdury jeszcze raz. I pomyśl!

Już? Przeczytane? To pomyśl ponownie! Czy to wszystko może być prawdziwe? Masz wątpliwości? A więc nadszedł ten czas. Twój czas, aby poznać prawdę. Naturalną prawdę o jakiej nigdy nie usłyszysz w szkole ani w telewizji. Nie przeczytasz o niej w internecie czy gazetach, bo jest ukrywana. Garstka ludzi skrywa tajemnicę kryjącą się pod pojęciem:

 NATURALNA PRAWDA - NATURALNE MOCE - ŚWIĘTE ZASADY ŻYCIA

Ziemia jest jedną z największych planet wszechświata. Znajduje się na niej wiele wymiarów życia, istnienia i świadomości. My ludzie funkcjonujemy w jednym z nich. W tym najbardziej prymitywnym i strasznie ograniczonym. Niestety. Ogranicza nas nasze ciało, nasz umysł i nasza duchowość. Od kilku tysięcy lat próbujemy wyjść poza jedyny dostępny dla nas wymiar. Ale tych, którym się udaje, nazywamy zwykle wariatami. Śmiejemy się z nich i brniemy dalej w ziemską nicość i katastrofę. Bo właśnie do tego prowadzi nas przebywanie w tym najprymitywniejszym z wymiarów.

Obok nas, w alternatywnych wymiarach życia, istnienia i świadomości żyją inne istoty. Dobre czy złe? A jaki to ma znaczenie? Dobro jest względne. Zło jest względne. Ciemiężca, barbarzyńca może być bohaterem i wspaniałą, rodzinną istotą. Wystarczy znaleźć inny punkt widzenia. Sługa może stać się Panem, a Pan przestać istnieć.

Ludzie na Ziemi od lat dążą do samozagłady. Bezsensowne wojny, morderstwa, gwałty, grabieże. Niszczenie natury - istot żywych: zwierząt, roślin a przede wszystkim tej wspaniałej planety. To przecież nasze codzienne ludzkie życie. Zabijamy z byle powodu. Ropa, gaz, inna wiara, ładna kobieta. Czy to są wystarczające powody dla barbarzyńskich wojen? Dla człowieka każdy powód jest dobry.

Skoro ciągle dążymy do zagłady własnej rasy i całej planety, to dlaczego jeszcze istniejemy? Dlaczego ciągle chodzimy po wspaniałej Ziemi? Kto czuwa nad nami, niedołężnymi umysłowo i mentalnie istotami, mającymi się za galaktycznych geniuszy? Jeżeli boisz się odpowiedzi, naturalnych i prawdziwych odpowiedzi na trudne pytania, nie czytaj dalszej części tej powieści.

Jeżeli jednak pragniesz zrozumieć, zgłębiaj tajemnice, dąż do odkrycia naturalnej prawdy o Tobie. Tak! O Twojej własnej osobie:

„A za zrozumieniem bardzo często nadchodzi refleksja i zmiana własnych postaw.”

dalej ..