Siódma Planeta
bezpłatna książka on-line

Siódma Planeta Tom Pierwszy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Chr Ras

ZIEMSKIE WPROWADZENIE

alternatywna rzeczywistość

Prawda może być zwykłym kłamstwem, a zło dobrem pięknym i czystym
Nie zawsze to potrafisz zrozumieć, nawet gdy jesteś człowiekiem bystrym

Natura. Zastanawiasz się zapewne o co chodzi z tym słowem „natura”? Jest ono kluczem do zrozumienia istoty Ziemi, a nawet całego Wszechświata, czymkolwiek by on nie był. Podobnie jak wszystkie odmiany tego magicznego słowa „natura”: „naturalna”, „naturalny”, „naturalnie”, „naturalne”, ...

Tylko Prawi, którzy znają właściwy sens słowa ”NATURA”,

Doznają oświecenia i zrozumieją Wszechcały Wszechświat.

Żyjesz na Ziemi. A co wiesz na jej temat? Kto ją stworzył? Jaka jest jej prawdziwa, naturalna historia? Kto dba o bezpieczeństwo Twojej planety. Dlaczego ludzie pomimo swoich ułomności wciąż istnieją?

Niestety, okazuje się, że prawdopodobnie .. nic nie wiesz. Zupełnie nic. Ślepo wykonujesz polecenia, bo tak jest wygodnie i bezpiecznie. Rodzisz się, uczysz, kochasz, przekazujesz geny, umierasz. I ciągle nic nie rozumiesz. Ale Twoje geny trwają, wciąż trwają, .. A to jest satysfakcjonujące?

Od najmłodszych lat „karmią” Ciebie i nas wszystkich zwykłych ludzi nieprawdziwymi informacjami. Bzdurami powtarzanymi tak często, aby się nam wydawało, że są prawdziwe:

Kłamstwo powtórzone wystarczającą ilość razy, staje się prawdą!

Zapewne znasz te wszystkie „mądrości”. Teorie „wielkich, wspaniałych ludzi” z ludzkiej przeszłości. Ale i tak zacytuję kilka przykładowych tak zwanych przez ludzi - aksjomatów, które w rzeczywistości są pustymi, nic nie znaczącymi a nawet wręcz bzdurnymi sformułowaniami:

 • na Ziemi żyły kiedyś dinozaury
 • człowiek powstał w wyniku ewolucji
 • małpy i ludzie posiadają wspólnych przodków
 • ludzie pochodzą od Adama i Ewy
 • 2 + 2 zawsze równa się 4, a dzielenie przez zero jest niemożliwe
 • podróż związana jest z pokonywaniem czasu i przestrzeni
 • życie jest najwyższym dobrem
 • zabijanie jest zawsze złe
 • dobro zawsze zwycięża
 • człowiek jest najbardziej inteligentną istotą na Ziemi
 • ludzie są dominującą rasą na Ziemi

Znasz te bzdety, prawda? Przeczytaj powyższe bzdury jeszcze raz. I kolejny raz, a potem pomyśl! Może Ciebie prawda oświeci?

Przeczytane? Przemyślane? To pomyśl ponownie! Czy to wszystko może być prawdziwe? Masz wątpliwości? Masz! Tak, podobnie jak ja i wielu, wielu innych. A więc nadszedł ten czas. Twój czas, aby poznać prawdę. Naturalną prawdę o jakiej nigdy nie usłyszysz w szkole ani w telewizji. Nie przeczytasz o niej w internecie czy gazetach, bo jest ukrywana. Garstka ludzi skrywa tajemnicę kryjącą się pod pojęciami:

NATURALNA PRAWDA

NATURALNE MOCE

ŚWIĘTE ZASADY ŻYCIA

OTO PRAWDA, KTÓRA WYZWALA UMYSŁ I CIAŁO! OTWÓRZ SWOJE ZMYSŁY NA WIELKĄ ZMIANĘ.

Siódma Planeta grafika z logo poswojsku.com.pl

Ziemia jest jedną z największych planet Wszechświata. Znajduje się na niej wiele wymiarów życia, istnienia i świadomości. My ludzie funkcjonujemy w jednym z nich. W tym najbardziej prymitywnym i najbardziej ograniczonym wymiarze. Niestety. Ogranicza nas nasze ciało, nasz umysł i nasza prymitywna duchowość. Od kilku tysięcy lat próbujemy wyjść poza jedyny dostępny dla nas wymiar. Ale tych nielicznych, którym się to udaje, nazywamy zwykle wariatami. Śmiejemy się z nich i brniemy dalej w ziemską nicość i ludzką katastrofę. Bo właśnie do tego prowadzi nas przebywanie w tym najprymitywniejszym z wymiarów, z którego nie potrafimy się wyrwać za życia. A na końcu mamy nadzieję, że po ziemskiej śmierci coś się zmieni. O! Naiwna, ludzka istoto! Wiara góry przenosi? Czyżby?

Tymczasem, obok nas, w alternatywnych wymiarach życia, istnienia i świadomości żyją inne istoty. Dobre czy złe? A jakie to ma znaczenie? Dobro jest względne. Zło jest względne. Ciemiężca, barbarzyńca może być bohaterem i wspaniałą, rodzinną istotą. Wystarczy znaleźć inny punkt widzenia. Sługa może stać się Panem, a Pan przestać istnieć. To jest jedno z praw odwiecznej zmiany istnienia.

Ludzie na Ziemi od lat dążą do samozagłady. Bezsensowne wojny, morderstwa, gwałty, grabieże. Niszczenie natury - istot żywych: zwierząt, roślin a przede wszystkim tej wspaniałej planety. To przecież nasze codzienne ludzkie życie i nasze dziedzictwo.

Zabijamy z byle powodu. Ropa, gaz, wiara, inny człowiek, pożądanie, poglądy, myśli, czyny, bogactwo materialne, bieda, ... Czy to są wystarczające powody dla barbarzyńskich wojen? Tak, bo dla człowieka każdy powód jest dobry, aby zdominować lub po prostu zabić bliźniego.

Skoro ciągle dążymy do zagłady własnej rasy i całej planety, to dlaczego jeszcze istniejemy? Dlaczego ciągle chodzimy po wspaniałej planecie zwanej: Ziemia? Kto czuwa nad nami, istotami niedołężnymi umysłowo, cieleśnie i mentalnie. Ludzie mają się za galaktycznych geniuszy? Prawda? I tutaj także przemawia ludzkie upośledzenie i ułomność.

A teraz TY! Boisz się odpowiedzi? Naturalnych i prawdziwych odpowiedzi na trudne pytania? Jeżeli tak, to nie czytaj dalszej części tej powieści. Prawda może się dla Ciebie okazać zbyt bolesna, przygnębiająca, a nawet zabójcza.

Jeżeli jednak pragniesz zrozumieć, zanurz się w „naturalnej prawdzie”. Zgłębiaj tajemnice, dąż do odkrycia naturalnej prawdy o Tobie i Istocie Natury. Tak! O Twojej własnej osobie:

„A za zrozumieniem bardzo często nadchodzi refleksja i zmiana własnych postaw.”

Siódma Planeta - bezpłatna powieść - ciąg dalszy ...